img

Ostateczny przewodnik po trymerach do brody i maszynkach do strzyżenia włosów

Chodziłeś do wielu fryzjerów, a nawet zlecałeś strzyżenie różnym znajomym. Prawdopodobnie przycinałeś swoją własną brodę różnymi trymerami lub kazałeś fryzjerom używać różnych trymerów. Dzisiaj przejdę przez kilka różnych trymerów do brody i maszynek do strzyżenia włosów, aby dać Ci dobry pomysł na zalety i wady każdego z nich. Przeczesałem różne recenzje na różnych sklepach internetowych, aby uzyskać y'all najlepszy możliwy widok z obu stron. Tak czy inaczej, zacznijmy od trymerów do brody. Trymery do brody

1. Philips Norelco Beard Trimmer 9100 Czy kiedykolwiek chciałeś władać laserem w dłoni? Cóż, jest to możliwe dzięki temu trymerowi. Nie używa on lasera do przycinania brody (jakże by to było fajne!), ale raczej wykorzystuje go jako przewodnik, który mówi Ci, dokąd zmierzasz. Laser jest również "klasy 1", co oznacza, że nie uszkodzi Twoich oczu, jeśli w którymś momencie Twoja ręka się ześlizgnie. Porozmawiajmy przez chwilę o ustawieniach. Istnieje 17 RÓŻNYCH DŁUGOŚCI do wyboru! Urządzenie ma nawet mały ekran LED, który informuje o tym, jak krótko lub długo zamierzasz przycinać brodę. Firma chwali się nawet, że ma precyzję do 0,2 mm. Tego nie da się zmierzyć nawet palcami! Ostrza są samoostrzące, więc nigdy nie wymagają konserwacji. Jest to również jeden z najłatwiejszych w czyszczeniu trymerów. Wystarczy, że podlejesz go wodą, a wszystkie włosy zostaną usunięte. Średnia żywotność baterii wynosi około godziny, a w zestawie znajduje się nawet grzebień do golenia i grzebień do brody. Niektóre starsze funkcje zostały zastąpione przez prowadnicę laserową. Głowa trymera nie porusza się łatwo z ruchów, więc trzeba poprawić rękę za każdym razem twarz zmienia kąty, ale to jest dość łatwe do nauczenia się, jak manipulować go w sposób, który trzeba.

2. Wahl All-In-One Ostateczna maszyna do przycinania bez wszystkich dzwonków i gwizdków z poprzedniego wpisu. Ma jeden z najmocniejszych silników na rynku, zapewniający dwa razy większy moment obrotowy. Pomoże to w przypadku grubych łat, które masz. Pozwoli Ci to również na golenie każdego rodzaju zarostu bez konieczności jego późniejszego przycinania. Możesz uzyskać pełne trzy godziny na jednym 60-minutowym ładowaniu (nie żebyś potrzebował trzech godzin na przycięcie brody, ale nigdy nic nie wiadomo). Niektóre z wad to fakt, że nie jest tak wygodna jak Philips, a szczegóły przycinania nie są tak precyzyjne. Nie ma aż tylu opcji długości, jest ich około 6 do wyboru. Ale jest wyposażona w trzy grzebienie: do zarostu, średni i pełny, ostrze trymera, ostrze do szczegółów, precyzyjne ostrze typu T oraz podwójne ostrze golące. To bardzo dużo przystawek! To może być świetne rozwiązanie dla profesjonalnych stylistów lub super perfekcjonistów. To może być trochę przytłaczające, aby zobaczyć tak wiele różnych rzeczy do wykorzystania, gdy po prostu próbuje przyciąć swoje muchy zawsze.

3. Andis T-Outliner Użyj tego, co widzisz w wielu naszych filmach! Zaraz po tym, że ma linkę. Może to być dla Ciebie czynnik zniechęcający, ale w rzeczywistości jest on dość łatwy do manewrowania. Kolejną wadą jest to, że nie można jej używać jako golarki do golenia na mokro. Plusem jest to, że ma lekko zakrzywione ostrze, więc przycina to, co chcesz, bez pozostawiania nierówności lub wrastających włosków. W urządzeniu nie ma możliwości regulacji ustawień, ale podobnie jak u fryzjera, można je zmienić, wybierając odpowiednią osłonę. Obejmuje ona rozmiary 0-3. To nie jest dużo miejsca, aby machać z, ale zawsze można swobodnie go bez osłony, jeśli czujesz się pewnie. Jest to rotor magnetyczny, więc moc może być nieco mniejsza niż ta, do której jesteś przyzwyczajony, ale za to o wiele bardziej wytrzymała! Przyzwyczajenie się do linki i zrozumienie jak nią manewrować może zająć trochę czasu, ale jest tego warte. Przy pełnym zasilaniu jest znacznie cichszy niż większość innych trymerów dostępnych na rynku. Oznacza to, że możesz przycinać brodę o każdej porze bez obawy, że obudzisz swojego partnera, współlokatorów lub sąsiada. Maszynka do strzyżenia włosów Czasami o wiele łatwiej jest przyciąć włosy w domu, niż zaplanować czas na wizytę u fryzjera. A może po prostu masz fryzurę, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu i nie musisz płacić komuś innemu za jej wykonanie. Cóż, czy chcesz zacząć od nowa całkowicie, lub po prostu oczyścić styl, który masz. Zamierzam użyć tych samych metod, których użyłem, aby znaleźć kilka świetnych trymerów do brody, aby znaleźć kilka świetnych maszynek do strzyżenia włosów dla y'all. Zapnijcie pasy, zaczynamy.

1. Oster Classic 76 Przejdźmy od razu do zalet tych maszynek do strzyżenia. Temperatura była czymś, o czym wszyscy mówili z zachwytem. Bez względu na to, jak długo go używać, pozostają one chłodne w dotyku. Rzeczy mogą się lekko nagrzewać, ale nigdy cię nie poparzy. Silnik jest silny, i pomoże Ci przeciąć nawet najgrubsze włosy. Całość jest wymienna, więc nie musisz się martwić, jeśli jedna część przestanie działać, możesz ją po prostu wymienić. Oto jednak minusy. Staje się trochę głośna, naprawdę głośna. Maszynki do strzyżenia są dość duże i niektórzy uważają je za cięższe niż inne maszynki do strzyżenia dostępne na rynku. Zawiera tylko dwa ostrza, a nowy będzie cię uruchomić około 15-20 dolarów za pop. Nie ma również dźwigni, więc zmiana ostrza jest jedynym sposobem, aby uzyskać inny trym. To zajmie trochę do opanowania, ale wynik końcowy wygląda świetnie.

2. Andis Master Clippers Słowa kluczowe tutaj z recenzji i wyników: cichy, precyzyjny, mocny. Jeśli te nie krzyczeć jako coś, co będzie bardzo korzystać, to nie wiem co by. Większość innych recenzji również powiedział, że są one świetne do użytku domowego. Jako obiekt, te klipy mogą stać się dość ciężkie w dłoni, i nagrzewa się tym bardziej go używać. Jest przewód, który trzeba podłączyć, aby go używać, ale ostrza są regulowane, więc nie trzeba kupować tyle strażników.

3. Remmington Vaccum Haircut Idealne rozwiązanie, gdy jesteś leniwy i nie chcesz później sprzątać bałaganu. Te maszynki do strzyżenia mają wbudowany mały odkurzacz, który zasysa wszystkie ścięte włosy. Posiada 18 różnych akcesoriów, takich jak nożyczki, grzebienie i osłony. Choć nie dorównuje ona profesjonalnym maszynkom do strzyżenia, nadal jest świetną opcją do wykorzystania podczas samodzielnego strzyżenia włosów. W niektórych recenzjach można przeczytać, że odkurzacz mógłby być nieco mocniejszy i kwestionować jego skuteczność, ale i tak sprawia, że sprzątanie jest o wiele łatwiejsze niż bez niego. Czy chcesz wyciąć własne włosy, lub po prostu chcesz przyciąć swoją brodę, jesteś teraz uzbrojony w niektóre z najlepszych wyborów dla obu.

Są to tylko recenzje, które znalazłem na temat produktów, więc jeśli myślisz o chwytając jeden dla własnych, upewnij się, aby złapać własne badania, jak również.

Powodzenia, i szczęśliwego przycinania!

Maciej

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również