img

Jak najlepiej wykorzystać długie włosy (tekstura jest Twoim przyjacielem)

Ryan jest w swoim ulubionym salonie fryzjerskim, Gentleman & Rogues Club, aby uzyskać jego włosy cięte. Dziś zrobi cięcie nożyczkami, ponieważ jego włosy odrastają, a Darren chce, żeby wyglądały na bardziej miękkie. Darren ma zamiar wziąć boki z odrobiną kierunku, pozostawiając długość na górze, ale zdjąć ciężar. W większości przypadków chciałbyś ściąć włosy na sucho, ale on trzyma je wilgotne, ponieważ jest ich tak dużo i tak naprawdę zajmuje się tylko bokami. Chce ściąć nową linię podstawową, ale ścina pod kątem, pod jakim chce, żeby rosła.

Włosy Ryana są naprawdę ciężkie, więc Darren musi uważać na ich ciężar. Wycina je wokół ucha i zostawia trochę na czubku głowy. Po wykonaniu cieniowania, może wyciąć włosy, których już nie potrzebuje. Darren kontynuuje kierunkowy wzór, który robił wcześniej. Trzyma również rękę w kierunku, w którym chce, aby włosy się ułożyły. Następnie powtarza ten sam proces po drugiej stronie.

Ponieważ włosy Ryana są nieco dłuższe, Darren nie chce, by fryzura wyglądała zbyt kanciasto. Darren odciąża więc włosy na dole, a przytrzymuje je na górze. Ponownie, trzyma rękę w kierunku, w którym chce, aby włosy się ułożyły. Długość na górze pozostanie taka sama, więc bierze nożyce do przerzedzania, aby odciążyć włosy.

Nie odejmuje ciężaru z przodu, ponieważ jest to najlżejsza część włosów. Ale on sprawdza resztę cięcia, aby zobaczyć, czy musi przerzedzić więcej obszarów. On kończy dając tył szyi punkt cięcia i złagodzić taper, a następnie umieszcza w niektórych produktów dla Ryana i wszyscy są gotowi, aby wrócić do domu.

Karolina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również