img

Jak stylizować włosy na każdą okazję: Jak wykorzystać jedno cięcie do maksimum?

Greg jest po drugiej stronie internetu, aby pokazać Ci, jak ułożyć włosy na trzy różne sposoby bez suszarki. Możesz nie mieć zbyt wiele czasu na układanie włosów rano, ale te wskazówki są super szybkie.

Obecnie, jego włosy wyschły na powietrzu i odrosły trzy tygodnie po wizycie u fryzjera Cut & Grind. Używając palców, układa włosy tak, jak tego chce. Dla niego jest to fryzura w stylu Justina Biebera z 2012 roku, ale my na razie nazwiemy ją All Natural Look. Jest to dość swobodny, beztroski styl, przydatny zarówno w biurze, jak i podczas relaksu.

Nie wymaga on zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Ta kolejna fryzura wymaga użycia odrobiny balsamu do stylizacji. Wystarczy, że rozprowadzisz go na włosach palcami i ułożysz fryzurę tak, jak chcesz.

W większości przypadków zależy to w dużej mierze od fryzury, jaką posiadasz. Stylizacja z włosami, których nie masz jest prawie niemożliwa. Zależy to również od sposobu, w jaki przyzwyczaiłeś swoje włosy do wzrostu. Jest to jego ulubiona stylizacja, jeżeli nie suszy włosów.

Nazywa ją "Casual Work Look", a my się z nim zgadzamy. Jest to bardzo luźna fryzura, więc nie będzie tak precyzyjna w wyglądzie włosów. Kolejna fryzura, którą możesz uzyskać dzięki grzebieniowi, będzie bardziej zwarta.

Zazwyczaj jest to fryzura znana jako Executive Taper lub zmodyfikowana fryzura wariata, w której po prostu przedzielasz włosy w określonym kierunku. Balsam do stylizacji utrzyma je w miejscu. Sekretny czwarty wygląd możesz osiągnąć dodając więcej gęstego woskowego produktu do Executive Taper.

Jeśli jesteś przeciwniczką produktów, ten styl nie jest dla Ciebie. Zaletą tej fryzury jest to, że nadaje włosom połysk i pogłębia ich kolor. To jest Slick Back. Jest on znacznie bardziej zwarty i dopracowany. Możesz ją nosić do stylizacji biznesowej, np. do garnituru lub na spotkanie. Możesz też podwinąć rękawy i stworzyć stylizację w stylu Jamesa Deana.

Ewelina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również