img

Jak urządzić salon fryzjerski - niezbędne elementy meblowe cz II

Konsole

Konsolety fryzjerskie to połączenie stołu, szafki oraz lustra. Są to niezwykle funkcjonalne i zapewniają one odpowiednią wygodę fryzjerowi. Dobre firmy produkujące taki sprzęt mają w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji. Pojawiają się nowe wzory oraz kolory, co pozwala dopasować konsolę do wystroju lokalu.

Fotel fryzjerski

Minęły już czasy, kiedy w zakładzie wystarczył zwykły fotel czy proste krzesło. Warto oczywiście myśleć o tym, by kupować fotel fryzjerski o profesjonalnym charakterze. Te produkowane obecnie mają komfortowe rozwiązania, z których warto będzie oczywiście skorzystać. Myjnia fryzjerska To sprzęt, który w naszym kraju będzie się stawał standardowym rozwiązaniem. Niektórzy pamiętają jeszcze salony, w których dostawiono krzesło do umywalki i tak myto głowę. Jednak obecnie mamy już profesjonalne myjnie, dzięki którym również klient będzie czuł się komfortowo. Mamy oczywiście takie fotele, które rzeczywiście są świetnie przygotowane i rzeczywiście będziemy z nich zadowoleni. Są to fotele, które rzeczywiście dostosowane są właśnie do mycia głowy.

Wygodne meble

Na pewno warto dążyć do tego, by pracownikom ułatwić życie. Zapewniamy im sprzęt z odpowiednią ilością przegródek oraz szufladek. Chodzi o to, by w ten sposób zadbać sobie odpowiednio o zachowanie porządku. Zadbamy o dobre kosmetyki sprawdzonych firm, profesjonalną piankę do włosów czy dobre lakiery. Jeśli będziemy mieli takie dobre propozycje to rzeczywiście nasi pracownicy także będą mieli lepsze warunki do wykonywania swojej pracy i wydaje się, że ta kwestia także powinna mieć znaczenie i trzeba ją brać pod uwagę. Zapewniajmy pracownikom to co najlepsze.

Klimat 

Niezależnie od tego w jakiej branży będziemy działać musimy pamiętać o tym, że odpowiedni klimat ma bardzo duże znaczenie i musi nam zależeć na jego przygotowaniu. To wszystko będzie bardzo ważne i trzeba będzie na te kwestie zwracać uwagę; warto również dbać o rozwiązania, które sprawią, że klimat będzie tam doskonały, można zorganizować jakąś wystawę dla klientów czy komfortową poczekalnię, gdzie będzie się coś działo. Jeśli uda się nam to przygotować to potem potencjalni klienci chętniej będą do naszej firmy wracali i znów wybiorą nasze usługi.

Sprawdź część pierwszą tutaj: http://steskal-gastro.pl/urzadz-swoj-salon/hdry/jak-urzadzic-salon-fryzjerski-niezbedne-elementy-meblowe-cz-i.html

Ewelina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również