img

Konsolety fryzjerskie – meble, które są podstawą funkcjonowania każdego salonu fryzjerskiego.

Konsole fryzjerskie, które określa się również mianem konsolet fryzjerskich, to jeden z ważniejszych elementów w każdym salonie fryzjerskim.

Decydując się na zakup konsoli, warto zdecydować się na taką, której cechą charakterystyczną jest przede wszystkim nienaganna jakość, funkcjonalność na wysokim poziomie oraz ogromny urok. Takimi cecha wyróżniają się profesjonalne konsolety fryzjerskie. Dodać warto, że modele konsolet fryzjerskich, które zostaną niżej omówione, odznaczają się niezwykle starannym, a jednocześnie bardzo solidnym wykonaniem. Do tego gwarantują najwyższy komfort nie tylko klientowi, ale również fryzjerowi. Spośród wielu konsolet fryzjerskich wybrałam trzy modele, które bez wątpienia doskonale sprawdzą się w każdym salonie fryzjerskim oferującym profesjonalne usługi.

Konsolety Ayala 

Zaczniemy od konsolety fryzjerskiej Ayala Bona, która dostępna jest w sklepie 48H. Do jej wykonania użyto jedynie najwyższej jakości materiały. Odznacza się ona wyjątkowo estetycznym wykonaniem. W efekcie dzięki niej w każdym wnętrzu zagości smak, styl oraz wytworna elegancja.

Na uwagę zasługuje także konsola fryzjerska Reflection II, która również dostępna jest w sklepie 48H. Wykonano ją z płyty hacjenda białej oraz czarnej. Wyposażona jest w półkę oraz podwójne gniazdko. 

Konsoleta Carmen to kolejny model, który wyróżnia się solidnym oraz znakomitym wykonaniem. Jej rama wykonana została z płyty lengo ciemnej. Dodatkowo ma szafkę w dokładnie tym samym kolorze. Ta konsoleta to przede wszystkim elegancja, która połączona została z prostotą. Dzięki temu konsola ta będzie pięknie prezentowała się w każdym salonie fryzjerskim. Wybierz najlepiej pasującą do prowadzonego przez Ciebie salonu świetnym wyborem są te konsolety fryzjerskie, które można doskonale dopasować do wnętrza salonu fryzjerskiego.

Idealnym przykładem jest konsoleta Amelia, którą wyróżnia elegancki i naprawdę bardzo wytworny wygląd. To świetny sposób na to, aby podkreślić wystrój swojego salonu. Konsoleta ta ma chromoniklową ramę, a także dokładnie taki sam podnóżek. Dzięki temu klient podczas usługi ma zapewniony maksymalny komfort oraz wygodę na najwyższym poziomie.

Nowoczesne wzornictwo to z kolei konsoleta Panda Broadway.

Sprawdź także: Zakup krzesła biurowego - o czym musimy pamiętać

Karolina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również