img

W fotelu z...Hayley Kemm & Georgie Wynes-Devlin

Hayley Kemm i Georgie Wynes-Devlin, duet stojący za The Wild Hare barbershop and salon, przynoszą odrobinę londyńskiego West Endu do Tooting. Wyprzedzają również trend oferowania strzyżeń fryzjerskich dla kobiet.

Czego klienci oczekują od Ciebie na fotelu? "Niskie stożkowe fryzury z mocnymi, starannymi konturami, które Pozwalają panom zachować więcej długości z tyłu i po bokach głowy, którą mogą zaczesać do tyłu lub z którą mogą się bawić, ponieważ tapir jest tak niski. Zapewnia to wszechstronność fryzury, ponieważ istnieje wiele sposobów na stylizację włosów. Linie włosów są wypłowiałe i mają ostre krawędzie, co jest przyjemniejsze dla oka i pozwala uniknąć okropnego, ciężkiego, kwadratowego dekoltu".

Jakiego rodzaju techniki wykorzystujesz? "Lubimy używać tak wielu technik strzyżenia, jak to tylko możliwe. Wierzymy, że ważne jest, aby nie polegać zbytnio na parze klipsów, ponieważ nożyczki są tak ważne, aby stworzyć kształt, usunąć objętość i dodać teksturę. Przez większość czasu, jeśli fryzura nie wyrasta dobrze, to właśnie z powodu pracy nożyczek."

Jakiego rodzaju produktów używasz dużo w tej chwili? "Widzimy o wiele mniej niechlujny, teksturowany wygląd. Ostatnio nasi panowie pytają o bardziej zadbany styl i wskazówki, jak go utrzymać. Panowie chcą się teraz dowiedzieć, jak używać suszarki do włosów, aby stworzyć taką fryzurę w domu i jak stosować trudniejsze produkty do stylizacji, takie jak pomady. Naszymi ulubionymi produktami są glinki o silnym działaniu, pomady i olejki do brody."

Jesteście salonem fryzjerskim, który przyjmuje klientki. Jak to się stało? "Zdecydowaliśmy się dodać barbering dla kobiet, ponieważ coraz więcej kobiet chciało mieć krótkie, ostre fryzury, z których barberzy są bardziej tradycyjnie znani niż fryzjerzy. Uznaliśmy również, że te kobiety wracały co trzy do czterech tygodni, aby utrzymać swoje włosy, tak jak nasi panowie, więc wydawało się sprawiedliwe, aby zaoferować tę usługę z niższą ceną niż normalne strzyżenie damskie."

FB @thewildharetooting IG @thewildharetooting T @TheWildHareToot

Ewelina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również