img

Otwarte dla zgłoszeń: Najlepsze brytyjskie golenie na mokro

Konkurs Britain's Best Wet Shave 2018 został otwarty dla zgłoszeń. Konkurs rozpoczyna się 12 regionalnymi eliminacjami, które odbywają się w salonach Salon Services w całym kraju, aby wyłonić siedmiu finalistów. Wielka noc odbędzie się w Barber UK 20 maja 2018 roku, gdzie zeszłoroczny mistrz - Elvis Gjokaj - dołączy do finalistów w kultowym ringu bokserskim.

Nagroda dla zwycięzcy obejmuje produkty The Bluebeards Revenge o wartości 500 funtów, profesjonalny film promocyjny podkreślający ich umiejętności golenia oraz tytuł Britain's Best Wet Shave. "To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży fryzjerskiej" - powiedział Elvis, który pracuje w Alley Barbers w Epsom. "Jestem podekscytowany finałem 2018 i z zadowoleniem przyjmuję wyzwanie, jakim jest obrona mojej korony".

Badania przeprowadzone przez sponsorów konkursu, Brytyjskie Stowarzyszenie Fryzjerów i The Bluebeards Revenge, pokazują, że podcinanie gardła przy goleniu ma tendencję wzrostową. Dane pokazują, że spośród szacowanych 14 502 barbershopów w Wielkiej Brytanii, 5 476 (38%) z nich oferuje swoim klientom usługi golenia na podcięcie gardła. Jest to porównanie z sierpniem 2012 roku, kiedy to spośród szacowanych 14 100 barbershopów, tylko 3 384 (24%) oferowało golenie na podcięcie gardła.

Trevor Studd, dyrektor British Barbers' Association powiedział: "Mężczyźni dbają o siebie o wiele bardziej i w końcu zdali sobie sprawę, że barber lub dedykowany męski zabieg pielęgnacyjny jest najlepszym miejscem, do którego można się udać, aby uzyskać przyzwoite strzyżenie. Rośnie również zapotrzebowanie na golenie gorącymi ręcznikami i przycinanie brody, a barberzy w pełni wykorzystali możliwości oferowania tego typu usług."

Aby stać się częścią ruchu, wejdź na stronę wejściową na stronie The Bluebeards Revenge.

www.bluebeards-revenge.co.uk/bestshave2018/

Karolina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również