img

Zwycięzcy regionalni konkursu Britain's Best Shave 2018

Dziewięciu regionalnych zwycięzców Britain's Best Shave 2018 zostało ogłoszonych, a siedmiu najlepszych przechodzi do finału golenia wraz z zeszłorocznym mistrzem Elvisem Gjokajem w kultowym ringu bokserskim w Barber UK.

Siedmiu finalistów to Enver Yeshilbulut, Kevin Voyse, Sophie Collins, Jamie Crawford, Yucel Olmezkaya, Jack Jenkins i Allan Stone. Finał, organizowany przez Brytyjskie Stowarzyszenie Fryzjerów oraz męską markę pielęgnacyjną The Bluebeards Revenge, odbędzie się w Barber UK w Birmingham NEC w niedzielę 20 maja.

Oprócz tytułu Najlepszego Fryzjera Golącego na Mokro w Wielkiej Brytanii, zwycięzca otrzyma 500 funtów na produkty pielęgnacyjne i gadżety The Bluebeards Revenge oraz szansę na współpracę z marką. "Każdego roku jesteśmy zdumieni poziomem talentu, a w tym roku mieliśmy rekordową liczbę zgłoszeń. To pokazuje, że konkursy takie jak ten, wraz z dobrą pracą Brytyjskiego Stowarzyszenia Fryzjerów, pomagają podnosić standardy w branży fryzjerskiej - a to jest ich nadrzędny cel" - powiedział Nick Gibbens, rzecznik The Bluebeards Revenge. Trevor Studd, dyrektor Brytyjskiego Stowarzyszenia Fryzjerów, dodał: "Rośnie popyt na golenie gorącymi ręcznikami i przycinanie brody, a barberzy w pełni wykorzystali możliwości oferowania tego typu usług."

Losowanie krajowego finału odbędzie się w Londynie11 kwietnia i będzie transmitowane na żywo przez Facebooka za pośrednictwem British Barbers' Association.

Regionalni zwycięzcy Britain's Best Shave 2018 to:

Szkocja
Rafał Lewandowski

Walia
Sophie Collins

Północny Zachód
Louis Lord

Południowy Zachód
Jack Jenkins

Północny Wschód
Allan Stone

Wschód Anglii
Yucel Olmezkaya

Yorkshire i Humber
Kevin Voyse

Midlands
Jamie Crawford

Londyn i Południowy Wschód
Enver Yeshilbulut

Karolina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również