img

Uber zadbany

Get Groomed został uruchomiony, aby wypełnić lukę na rynku internetowych i elastycznych usług fryzjerskich w domu lub biurze klienta. Platforma jest podobna do londyńskiej firmy taksówkarskiej Uber, przy czym płatności kartą są przyjmowane online i nie wymienia się pieniędzy osobiście. Jeśli żaden fryzjer nie jest dostępny, klient nie ponosi żadnych kosztów i otrzymuje 10% zniżki na kolejną rezerwację.

Firma została założona przez inżyniera oprogramowania Giuliano Dore i analityka biznesowego Sabrinę Vijaykumar. "Pracowałem i podróżowałem jako wykonawca i nie chciałem czekać półtorej godziny na fryzurę i nie wiedzieć, czy będzie ona dobra. Potrzebowałam elastycznej, niezawodnej usługi, czasami poza godzinami pracy" - mówi Giuliano. Po znalezieniu usług takich jak Blow Ltd tylko dla kobiet, spędził następne sześć miesięcy na tworzeniu usługi dla mężczyzn.

Klienci wybierają spośród 15 usług, w tym luksusowe golenie na mokro, przycinanie brody i stylizację włosów. Termin wizyty może być dostępny w ciągu zaledwie czterech godzin od momentu rezerwacji. "Godziny pracy fryzjera mogą być elastyczne, a jeśli chcą oni dorabiać na boku, są profesjonalni i wykwalifikowani, możemy ich skontaktować z klientami w ich okolicy," mówi Giuliano. Aplikacje są przyjmowane online, a rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w mieszkaniu, aby odtworzyć prawdziwe scenariusze życia, aby ocenić ich wydajność bez fotela fryzjerskiego, z być może mniej niż idealne oświetlenie i brak sprzętu.

Od momentu uruchomienia usługa zapisała się 100 klientów na stronie, w tym klientów korporacyjnych i startupów w obszarze Canary Wharf w Londynie. Chociaż uruchomiony w Londynie, rejestracje są podejmowane z tak daleko, jak Birmingham i Leeds, a istnieją plany, aby rozwinąć.

Użyj kodu "MODERNBARBER10", aby uzyskać 10% zniżki na dowolne usługi Get Groomed.

FB @getgroomeduk T @GetGroomedUK IG getgroomed_UK

Ewelina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również