img

Do Fellowship Image Awards dodano nową kategorię męskich fryzur

Każdego roku Fellowship for British Hairdressing nagradza kreatywność i talent swoich członków nagrodami Image Awards. W tym roku wprowadzono nową kategorię, aby uczcić to, co najlepsze w męskich włosach.

W roku 2020 konkursy powracają, ale aby uwzględnić trudne okoliczności ostatnich kilku miesięcy, wprowadzono pewne pozytywne zmiany, aby nagrody pozostały świeże, istotne i bardziej dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek.

Do wszystkich kategorii można zgłaszać się bezpośrednio przez Instagram, co sprawia, że udział jest szybki i prosty.

Pojawiły się również nowe kategorie, Męski Obraz Roku, który celebruje najlepsze prace mężczyzn, a The Lockdown Look to jednorazowa kategoria na rok 2020.

Kategorie

W tym roku kategorie przedstawiają się następująco.

The Lockdown Look

Jednorazowa kategoria na rok 2020, dająca członkom możliwość pochwalenia się pracami, które stworzyli w zamknięciu na głowie manekina, członka rodziny - lub kogokolwiek innego, z kim utknęli w domu!

  • Aby wziąć udział, oznacz @fellowshiphair na swoim zdjęciu na Instagramie i użyj tagu #fellowshiplockdownlook

Męski wizerunek roku

Kolejna nowa kategoria, tym razem dla profesjonalnych sesji zdjęciowych, których tematem przewodnim są męskie włosy. Członkowie mogą zgłosić trzy zdjęcia, z dowolnym typem włosów, stworzone w dowolnym czasie i wykonane profesjonalnie. Nie szkodzi, jeśli zostały już zgłoszone do innego konkursu.

  • Aby wziąć udział w konkursie, oznacz @fellowshiphair na swoim zdjęciu na Instagramie i użyj tagu #fellowshipmensimage20.

Konkurs Snapshot

Ta kategoria, która powraca po raz drugi, jest przeznaczona dla każdego nieprofesjonalnego zdjęcia włosów - stylizacji stworzonych na potrzeby pokazów na żywo, dla klientów lub innych prac pozastudyjnych. Ze względu na brak wydarzeń na żywo w tym roku, każda wcześniejsza praca może zostać zgłoszona do tej kategorii.

  • Aby wziąć udział w konkursie, oznacz @fellowshiphair na swoim zdjęciu na Instagramie i użyj tagu #fellowshipsnapshot20.

Zdjęcie roku

Ta kategoria jest przeznaczona dla profesjonalnych sesji zdjęciowych. Członkowie mogą zgłosić trzy zdjęcia, dowolnego rodzaju włosów, zrobione w dowolnym czasie i wykonane profesjonalnie. Nie szkodzi, jeśli zostały one już zgłoszone do innego konkursu.

  • Aby wziąć udział w konkursie, oznacz @fellowshiphair na swoim zdjęciu na Instagramie i użyj tagu #fellowshipimage20.

Kolorowy Obraz Roku

Zupełnie nowa kategoria dla profesjonalnych sesji zdjęciowych z naciskiem na kolor. Członkowie mogą zgłosić trzy zdjęcia, dowolnego rodzaju włosów, zrobione w dowolnym czasie i wykonane profesjonalnie. Nie szkodzi, jeśli zostały już zgłoszone do innego konkursu.

  • Aby wziąć udział w konkursie, oznacz @fellowshiphair na swoim zdjęciu na Instagramie i użyj tagu #fellowshipcolourimage20.

Termin nadsyłania zgłoszeń we wszystkich kategoriach upływa w środę 30 września 2020 r. o godz. 17:00.

Czytaj dalej

Maski na twarz i przyłbice teraz obowiązkowe

Nowe zasady dotyczące zakrywania twarzy przez klientów

Fryzjerzy mogą oferować wszystkie usługi kontaktowe i zabiegi na twarz

Karolina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również