img

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania do prowadzenia dokumentacji medycznej?

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Health
  3. Dlaczego warto korzystać z oprogramowania zdrowotnego ...

Zadania administracyjne poradni psychiatrycznych i psychologicznych pochłaniały niegdyś nadmierne środki, odbierając przestrzeń samej praktyce zawodu.

Na szczęście obecny postęp w systemach komputerowych zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla administracji.

Klasyczna dokumentacja medyczna

Podstawowy dokument zawierający ewolucję zdrowia psychicznego pacjenta, a zarazem Twojej pracy, może być dużym obciążeniem. Przepisy prawne są surowe i trzeba bardzo uważać na ten fizyczny zapis. Jednocześnie, im więcej pacjentów widzisz, tym większy rośnie twój stos folderów i tym dłużej zajmuje ci znalezienie każdego z nich.

Cyfrowa dokumentacja medyczna

Postęp technologiczny przyniósł ze sobą rozwiązanie tego problemu: oprogramowanie dedykowane pracownikom służby zdrowia, zdolne do przechowywania w chmurze dokumentacji klinicznej i nowych dokumentów generowanych w kolejnych sesjach.

Taka organizacja w dzienniku oszczędza czas, koszty gabinetu, a przede wszystkim poprawia relacje z pacjentem, gdyż program pozwala na personalizację kartotek. Ponadto, ponieważ dokumentacja medyczna jest hostowana w chmurze, można uzyskać do niej dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, wiedząc, że jest chroniona.

Inne funkcjonalności oprogramowania online dla poradni psychiatrycznych i psychologicznych

Dziennik internetowy

Pozwala na zachowanie pełnej kontroli nad terminami i wizytami. Połączenie wyspecjalizowanych narzędzi internetowych, aplikacji mobilnej i stałego połączenia z sieciami społecznościowymi i stroną internetową, daje rozległe korzyści w zarządzaniu i administracji, bezpośrednio związane z wydajnością dnia (czasowo, ekonomicznie i efektywnie).

Kontrola płatności

To narzędzie programowe pozwala na obserwację ruchów finansowych, które wykonujesz w czasie rzeczywistym: codzienne wydatki, dochody według okresów lub obliczenia prowizji. Zawsze z gwarantowanym zapleczem.

Zapasy

Inwentaryzacja online kontroluje i zamawia Twoje zapasy w sposób zautomatyzowany. Twórz codzienne raporty, abyś mógł podejmować szybkie i skuteczne decyzje. Prowadzić bieżący bilans wycofanych dostaw i zrzucać informacje do oprogramowania.

Lojalność klientów

Funkcja ta pozwala na generowanie baz danych pacjentów z segmentowanymi danymi. Wysyłaj masowe ankiety, dzięki czemu zawsze jesteś poinformowany i możesz ukierunkować swoje działania. Chcesz poznać zalety prowadzenia dokumentacji klientów online?

Funkcjonalność oprogramowania, które pomaga zarządzać poradniami psychiatrycznymi i psychologicznymi, niewątpliwie zbuduje nowy model biznesowy. Ustalenie zmiany tych proporcji może być trudne, ale zauważenie postępu może być godne podziwu.

Powiązane artykuły:

Jak tworzyć dokumentację kliniczną i jakie są jej konsekwencje 2.

2. Jak sporządzić dokumentację kliniczną

3. Jak sporządzić dokumentację medyczną w Meksyku

4. Jak przeprowadzić psychologiczny wywiad medyczny

5. Jak przeprowadzić pediatryczny wywiad lekarski

Karolina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również