img

BarbersRide powraca i jest bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek, aby zebrać kluczowe fundusze

BarbersRide 2020 rozpocznie się w dniach 8-13 sierpnia, aczkolwiek w sposób społecznie zdystansowany, pięcioma dniami epickiego szaleństwa podczas jazdy po Anglii!

Grupa barberów z rowerową obsesją zbierze się w nadmorskim miasteczku Southport, rodzinnym mieście The Company of Master Barbers, aby wziąć udział w 4. dorocznym BarbersRide.

Na wypadek, gdybyś nie był zorientowany, BarbersRide jest pomysłem grupy zapalonych fryzjerów kochających rowery. Ich wspólna pasja do fryzjerstwa i motocykli była katalizatorem do zaplanowania 5-dniowej wyprawy po Wielkiej Brytanii.

Misja BarbersRide 2020

Celem grupy jest zebranie jak największej ilości funduszy i świadomości na rzecz wybranej organizacji charytatywnej, przy jednoczesnym cieszeniu się niezrównanym poczuciem koleżeństwa, jakie oferuje podróż motocyklowa. Jasne, niepewność i skutki zamknięcia z pewnością dodały nieoczekiwanych wyzwań, ale życzenia czekają, a zespół BarbersRide jest bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek, aby nie zawieść dzieci.

Sześć z najlepszych salonów fryzjerskich w całym kraju: The Company of Master Barbers, Southport; 6 Hub Barber Shop, Llaneli; Bond's Gentlemen's Barbershop, Bournemouth; The Heartbreak Club, Leigh-on-Sea; Christian Wiles Gentleman's Grooming, Northampton i Gilly's Barbers, Baildon zobowiązało się do zorganizowania zbiórki pieniędzy, aby wesprzeć tę sprawę.

Po zebraniu ponad £39,000 w ciągu ostatnich trzech lat dla organizacji charytatywnych, w tym londyńskiej Great Ormond Street, Alder Hey Children's Hospital w Liverpoolu i MAKE-A-WISH FOUNDATION, gang BarbersRide koncentruje się teraz na rozbiciu swoich celów zbierania funduszy na rok 2020!

Po raz kolejny, dzięki popularnemu zapotrzebowaniu uczestników, będą zbierać fundusze dla MAKE-A-WISH FOUNDATION. Jest to krajowa organizacja charytatywna, która spełnia zmieniające życie życzenia dzieci cierpiących na poważne choroby.

O BarbersRide 2020

BarbersRide 2020 zapewni Ci pełny dostęp do pięciu dni jazdy po jednych z najlepszych dróg w Wielkiej Brytanii oraz imprezę towarzyską każdego wieczoru.
Pojazd wsparcia dla jeźdźców
Torba z upominkami o wartości ponad 75 funtów od naszych sponsorów, w tym produkty z limitowanej edycji.

Odmieniając życie, jedno życzenie na raz. MAKE-A-WISH tworzy zmieniające życie życzenia dla dzieci cierpiących na krytyczne choroby. W zeszłym roku MAKE-A-WISH spełniło życzenia zmieniające życie ponad 1000 dzieci i młodych ludzi w Wielkiej Brytanii. Każdego miesiąca zwracają się do nich setki kolejnych dzieci.

Główni sponsorzy imprezy to Barbicide, Captain Fawcett, Eighty One Power Drink, Hardgrind i Reuzel.
Sponsorzy stowarzyszeni: Lind Harley-Davidson, Wahl i Kent Brushes.

Czytaj więcej

Konkurs Modern Barber Awards wciąż otwarty!

Kto pojawi się na scenie Modern Barber na Salon International?

Historia tego walijskiego fryzjera jest naprawdę inspirująca

Ewelina

Redakcja steskal-gastro.pl

Zobacz również